Kim thotë se ka votuar, s’tregon nëse votoi burrin e saj Kanye West

  • E.K /
  • 04 nëntor 2020 - 00:07
 Kim thotë se ka votuar, s’tregon nëse votoi burrin e saj Kanye West

Kim Kardashian ka treguar se ajo ka votuar në zgjedhjet për president në SHBA që po mbahen këtë të martë.

Këto zgjedhje ishin më të veçanta për 40 vjeçaren burri i së cilës Kanye West po garon për president, kundrejt donald Trumpit dhe Joe Bidenit.

“Unë votova, po ju?”, shkroi ajo në fotografinë e publikuar në rrjetet sociale.

Megjithatë ajo nuk tregoi se për kë ka votuar.

Ndërkohë Kanye West njoftoi se ai ka votuar për herë të parë dhe atë për vetën e tij.

(Kosova Sot Online)