Sabria e Mimoza, vinë me ritëm për këtë fundvit

  • G.G /
  • 07 nëntor 2020 - 10:57
Sabria e Mimoza, vinë me ritëm për këtë fundvit

Sabri Fejzullahu dhe Mimoza Shkodra kanë bashkuar forcat për një projekt të përbashkët.

Dy artistët e njohur kanë publikuar projektin e ri muzikor me titullin “Dy herë një gabim”.

Tekstin dhe muzikën u përkujdes Kreshnik Avdiu, kurse për orkestrimin u kujdes ArtiRec, ndërsa kënga vjen në kuadër të festave të fundvitit.

Kënga padyshim do të pritet mirë nga adhuruesit e dyshes, teksa kënga është plotë ritëm.

Më poshtë kënga më e re nga Sabriu dhe Mimoza.

(Kosova Sot Online)