Marina pozon nga banjo

  • A.P /
  • 21 nëntor 2020 - 11:05
Marina pozon nga banjo

Marina Vjollca është emër shumë i dashur i ekranit shqiptar, e cila njihet për paraqitjet tejet atrkative.

Mëngjesin e sotëm, moderatorja ka ndarë me ndjekësit një fotografi, të cilën e realizoi në banjo dhe shfaqet veç me robdëshambër.

Robdishani i Marinës ishte i markës “Versace” dhe kap shifra të larta, kurse prapa saj shihet një i ngjashëm nga brendi i njëjtë që me gjasë është i Getit.

“Mirëmëjgesi, si jeni zgjuar?”, ka shkruar Marina sipër fotografive.

Kujtojmë se Marina Vjollca është e martuar me reperin e njohur Getoar Selimi dhe jetojnë në Tiranë.

 

(Kosova Sot Online)