Publikohet fotografia: Genta e Usta duke bërë 'se*ks'

  • A.P /
  • 24 nëntor 2020 - 16:23
Publikohet fotografia: Genta e Usta duke bërë 'se*ks'

Genta Ismajli dhe Huseyin Usta përmes postimeve që bëjnë vazhdimisht në rrjete sociale, tregojnë se janë shumë të dashuruar.

Së fundi, Usta i cili është tashmë shumë i njohur për publikun, postoi një video në InstaStory, ku shfaqet në errësirë të plotë duke shkëmbyer puthje pasionante me Gentën.

Çiftin i shohim bashkë pothuajse kudo, ata vizitojnë vazhdimisht vende të ndryshme të botës.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Genta Ismajli është “Ça me bo”, në duet me Marselin.

Image

(Kosova Sot Online)