Kaq vite është Sinan Hoxha më i vjetër se gruaja e tij Andrra

  • E.K /
  • 27 November 2020 - 17:14
 Kaq vite është Sinan Hoxha më i vjetër se gruaja e tij Andrra

Këngëtari i njohur Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij Andrra Destani janë ndër çiftet më të komentuara të estradës.

Edhe pse me një diferencë prej 20 vitesh është Sinan Hoxha dhe Andrra Destani, mosha nuk ka ndikuar aspak tek lidhja e tyre pasi tashmë ata kanë dhe një djalë.

Ata shihen mjaft të lumtur bashkë në çdo paraqitje.

Sinan Hoxha është njëri ndër këngëtarët më të dashur për publikun.

(Kosova Sot Online)