Aktori i njohur ndahet nga e dashura

  • E.K /
  • 27 nëntor 2020 - 18:13
Aktori i njohur ndahet nga e dashura

Zac Efron thuhet se i ka dhënë fund romancës me Vanessa Valladares.

Ylli i Baywatch duket se i ka dhënë fund lidhjes me 25 vjeçares, pas pesë muajsh lidhje.

Një burim për gazetën The Sun tha se: “33 vjeçari ka nisur xhirimet për filmin “Gold” dhe distanca është bërë pengesë për dashurinë e tyre.”

Edhe pse ata festuan së bashku ditëlindjen e 33-të të Efronit në tetor, aktori i ka dhënë fund romancës së tyre.

Për këtë arsye, ata kanë vendosur t’i japin fund pa nisur ende bashkëjetesën.

(Kosova Sot Online)