Shkenda Dubova: Enca nuk ka lidhje me muzikë

  • E.K /
  • 27 November 2020 - 19:43
 Shkenda Dubova: Enca nuk ka lidhje me muzikë

Këngëtarja Shkenda Dubova këtë javë ishte pjesë e rubrikës ”Mes 2”.Një nga pyetjet provokative ishte se cila këngëtare nuk ka lidhje me muzikë, e mes Fjolla Morinës dhe Encës, ajo zgjodhi këtë të dytën.

(Kosova Sot Online)