Kiden nuk po e njohin as të 'shpisë'

  • A.P /
  • 30 nëntor 2020 - 17:37
Kiden nuk po e njohin as të 'shpisë'

Kida ka publikuar një Instastory ku shihet me stil.

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Kida, e cila është mjaft aktive në rrjete sociale, ka sjell imazhe ku shihet mjaft atraktive.

Ajo erdhi duke marrë gjithmonë vëmendjen e fansave, ku u pa me xhinse dhe një bluzë ngjyrë të bardhë.

Kësaj radhe ajo erdhi me me grim të lehtë në pjesën e syve ndërsa vëmendjen e morri ngjyra e buzëve të cilat kishte vendosur t`i bënte të kuqe.

Image

(Kosova Sot Online)