Genta dhe Huseyin e rregullojnë bredhin e Viti të Ri

  • A.P /
  • 01 dhjetor 2020 - 19:16
Genta dhe Huseyin e rregullojnë bredhin e Viti të Ri

Genta Ismajli dhe Huseyin Usta duket se po i presin me padurim festat e fundvitit, andaj qysh tani e kanë zbukuruar shtëpinë.

Në rrjete sociale, Genta publikoi një imazh, në të cilin tregon në një kënd të shtëpisë bredhin e stolisur.

Po ashtu, në tavolinë shihen dy gota me pije, të cilat çifti po i shijonin teksa po shikonin një film.

Ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Genta është “Ça me bo”, në duet me Marselin dhe pritet që së shpejti të rikthehet me këngë të reja.

Image

(Kosova Sot Online)