Nora Istrefi tejet sek*i , tregon pikat e saja të forta

  • A.P /
  • 01 dhjetor 2020 - 22:06
Nora Istrefi tejet sek*i , tregon pikat e saja të  forta

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme.

Së fundmi, Nora ka realizuar disa fotografi të reja, ku ka pozuar me një fustan mjaft provokues.

E veshur me një fustan të zi dhe me prerje të shumta përgjatë trupit, Nora nuk hezitoi që të vërë në pah linjat e saj trupore.

Imazhet në fjalë, ajo i ka ndarë me ndjekësit e saj të shumtë në Instagram, duke marrë pëlqime e komente të shumta nga ta.

Image

(Kosova Sot Online)