Adriana për të dashurin e saj: 'Zemër është'

  • A.P /
  • 03 dhjetor 2020 - 17:51
Adriana për të dashurin e saj: 'Zemër është'

Adriana Matoshi u tregua romantike me veprimin e fundit. Matoshi ka pak kohë që ka konfirmuar lidhjen me futbollistin Keith Groeneveld.

Aktorja pranoi komente nga më të ndryshmet pasi e konfirmoi lidhjen e dashurisë, por pavarësisht të gjithave çifti duken shumë të lumtur bashkë.

Së fundi, Adriana ndau me ndjekësit një video, në të cilën shfaqet duke shkruar në rërë emrin e partnerit dhe një zemër.

Ky veprim e bëri të lumtur edhe Keith, i cili e ndau videon menjëherë në llogarinë e tij në Instagram.

Kujtojmë se çifti prej kohës kur e konfirmuan lidhjen, nuk i kursejnë as fotografitë e dedikimet për njëri-tjetrin.

Image

(Kosova Sot Online)