Këngëtarja e njohur shqiptare tregon kur ka qenë më i mirë s*ksi para apo pas martese

  • A.P /
  • 04 dhjetor 2020 - 19:04
Këngëtarja e njohur shqiptare tregon kur ka qenë më i mirë s*ksi para apo pas martese

Këngëtarja e dashur për publikun, Orgesa Zaimi iu përgjigj pyetjeve, disa prej tyre pikante.

Orgesa foli për jetën sentimentale duke pranuar se i pëlqejnë puthjet buzë detit si edhe pranë zjarrit. Ndërsa me s*ksit të zjarrtë dhe dashurisë me përqafime, ajo zgjodhi të bëjë një kombinim të të dyjave duke u shprehur: Përqafime të zjarrta.

Puthje buzë detit apo pranë zjarrit?

Orgesa Zaimi: Më pëlqejnë të dyja variantet, shumë të mira janë.

S*ksi më i mirë para apo pas martese?

Orgesa Zaimi: Pa koment, 13 vite martesë këtu.

Image

(Kosova Sot Online)