“Historitë e vërteta të dashurisë s’kanë kurrë fund”, Fisnik Syla i bën dedikim Fjolla Morinës

  • 18 December 2020 - 09:15
“Historitë e vërteta të dashurisë s’kanë kurrë fund”, Fisnik Syla i bën dedikim Fjolla Morinës

Këngëtarja shqiptare Fjolla Morina duket se po shijon mjaft shumë jetën me Fisnkun.

Të dy janë mjaft aktiv me postime në rrjete sociale, ku shpesh shprehin dashurinë për njëri tjetrin.

Së fundmi ishte Fisniku ai i cili solli pamje intime të çiftit duke thënë se dashuria e tyre është e vërtetë dhe nuk do të merrte fund asnjëherë.

Çifti dukej mjaft i lumtur teksa buzëqeshnin duke shkëmbyer puthje teksa po shijonin shoqërinë e njëri tjetrit.

(Kosova Sot Online)