Flora Gashi nuk ndalon - publikon këngen 'Kush i preu shqiptarët n'Kabash'

  • A.P /
  • 24 December 2020 - 17:08
Flora Gashi nuk ndalon - publikon këngen  'Kush i preu shqiptarët n'Kabash'

Këngëtarja e njohur shqiptare Flora Gashi, ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Kënga titullohet "Kush i preu shqiptarët n'Kabash" dhe vjen me një interpretim fantastik ashtu siç din vetëm Flora Gashi.

Kujtojmë se këtë vit, Flora ka lansuar disa projekte muzikore, që u pëlqyen nga publiku shqiptar.


Premierë: