Elvana Gjata veç po zbukurohet

  • A.P /
  • 13 janar 2021 - 18:01
 Elvana Gjata veç po zbukurohet

Këngëtarja shqiptare  e cila tashmë po ngjitet shkallëve të suksesit ndërkombëtar, Elvana Gjata veç po zbukurohet.

Fotografit e fundit e dëshmon këtë më shumë se çdo fjalë tjetër, ajo shfaqet tejet tërheqëse.

Ajo ka ndarë me ndjeksit e saj një set fotografik në të cilën ajo dukej tejet joshëse dhe shumë e bukur.

Artistja u paraqit e veshur në një fustan të zi dhe një kapel ruse të firmës Chanel, ndersa me fustan të Valdrin Sahitit.

Image

(Kosova Sot Online)