Dua Lipa në kopertinën Rolling Stone me fotot gjysmë të zhveshura

  • A.P /
  • 14 janar 2021 - 22:29
Dua Lipa në kopertinën Rolling Stone me fotot gjysmë të zhveshura

Artistja me prejardhje shqiptare tashme ka filluar këtë vit me një sukeses tejet të madh.

Ajo përpos projekteve muzikore të shumta që ka pasur, është bërë figurë e disa magazinave prestigjioze, ku ajo pozon atraktive si përherë.

Ajo këtë muaj u përzgjodh nga revista “Vogue”, duke zënë vend në kopertinë e saj. Mirë kjo nuk përfundon me kaq. Ajo sot ka vazhduar këtë sukses duke u shfaqur për një tjeter magazin prestigjioze.

Image

Bëhet fjala për revisten e famshme RollingStone, e cila flet për punën dhe suksesin e artisten së njohur si dhe punën e talentuar rreth krijimit te albumit “Future Nostalgia”.

“Ndërsa 2020 mund të ketë qenë viti i Dua Lipa, ishte sigurisht një vit mizor – aq mizor sa që mbase nuk ishte tërheqëse vetëm muzika e saj, por edhe kënaqësia kur pashë një grua shumë të talentuar por shumë të bazuar në mënyrë jopologetike kapi suksesin e saj kur kështu ndryshe ndihet jashtë kontrollit”, ka shënuar RollingStone.

Ndërkohë, sa i përket muzikës së saj, vitin që lamë pas ajo ishte ndër artistet më të dëgjuara në Mbretërinë e Bashkuar dhe anë e mbarë botës duke u shpërblyer kështu edhe me çmime të ndryshme.

Më poshtë do të gjeni foto dhe video të postuara nga “RollingStone”.

Image

(Kosova Sot Online)