E fejuara e Shpat Kasapit sjell foto nga dhoma e fjetjes

  • G.G /
  • 18 janar 2021 - 13:35
E fejuara e Shpat Kasapit sjell foto nga dhoma e fjetjes

Siç dihet tashmë, këngëtari Shpat kasapi është fejuar dhe duket mjaftë i lumtur në krahët e të dashurës së tij.

Shpati, në të 30-tat e ka gjetur fatin e jetës dhe shpesh po tregon se është i lumtur me të përzgjedhurën.

E, Selvija, tashmë ka nisur të bëhet e popullarizuar dhe më e ndjekur në Instagram, ku kohë pas kohe poston foto e video.

Bukuroshja zeshkane, sapo na ka futur edhe brenda dhomës së fjetjes.

E rregulluar deri në detaje, me gjasë ajo po dilte diku me njeriun e zemrës.

(Kosova Sot Online)