Kejvina Kthella “tërbon” fansat

  • A.P /
  • 20 janar 2021 - 15:25
Kejvina Kthella “tërbon” fansat

Ajo është një nga modelet më të përfolura të showbiz-it shqiptar. Është fjala për Kejvina Kthellën, e cila së fundmi ka zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale se ka udhëtuar për punë në Dubai.

Por postimi që ka tërhequr më shumë vëmendjen e ndjekësve të saj është një video ku shfaqet e veshur me një palë bikini ngjyrë ari.

Kejvina filmonte  trupin nga afër dhe paraqitja e saj nuk donte fare koment. “Photoshop”, ka shkruar ajo me shaka sipër videos, duke ‘thumbuar’ të gjithë ata që e kritikojnë për editim të imazheve.

Image

(Kosova Sot Online)