Gwen Stefani e vendosë në gisht unazën 500 mijë dollarëshe

  • A.P /
  • 22 janar 2021 - 22:26
Gwen Stefani e vendosë në gisht unazën 500 mijë dollarëshe

Këngëtarja e njohur Gwen Stefani duket se është tepër e lumtur me partnerin e saj Blake Shelton dhe nuk ka pritur që të realizojë ceremoninë e martesës, por e ka vendosur menjëherë unazën.

Gjatë ditës së enjte, u fotografua nga paparacët kur po shkonte në shtëpinë e një mikeshe në Los Anxhelos dhe vëmendje të madhe morën duart e saj. 51-vjeçarja mbante në gisht unazën e shtrenjtë me vlerë 500 mijë dollarë.

Gwen ishte veshur thjeshtë, me një xhaketë e xhinse, të kombinuara me taka të larta të bardha.  Këngëtarja nisi romancën e dashurisë me Blake Shelton në vitin 2015, ndërsa tetorin e vitit të kaluar mori propozimin për martesë gjatë udhëtimit në Oklahoma.

Image

(Kosova Sot Online)