Angela Martini: Dua dashuri të vërtetë dhe shumë s*ks

  • A.P /
  • 24 janar 2021 - 17:54
Angela Martini: Dua dashuri të vërtetë dhe shumë s*ks

Modelja e njohur shqiptare që prej vitesh jeton dhe punon në Amerikë, Angela Martini, ka zgjedhur që të ndajë disa sekrete me fansat e saj në Instagram.

Angela Martini u ka kërkuar fansave që ta pyesin për jetën e saj dhe ajo u është përgjigjur pa doreza, duke u treguar e sinqertë.

Një prej fansave e ka pyetur se cili është sekreti për një lidhje të suksesshme dhe ajo u ka treguar ‘sekretin’ e saj.

“Dashuri të vërtetë dhe shumë seks”, është përgjigjur modelja shqiptare. Angela Martini është një prej modeleve më të njohura dhe prej shumë vitesh ajo punon në SHBA.

Image

(Kosova Sot Online)