Mozzik dhe Loredana fillojnë të ndiqen sërish në Instagram

  • A.P /
  • 26 janar 2021 - 17:42
Mozzik dhe Loredana fillojnë të ndiqen sërish në Instagram

Sa herë që flitet për Mozzik dhe Loredanën vëmendja është maksimale. Rreth 2 vite më parë dyshja e njohur i dhanë fund lidhjes së tyre, një lajm që i trishtoi jo pak fansat. Më pas ndarja u shoqërua me deklarata të forta nga ana të dyve, të cilët akuzonin njëri-tjetrin se kishin arritur deri në këtë pikë për shkak të famës që kërkonin, duke hedhur poshtë dashurinë. Kështu Mozzik dhe Loredana fshinë çdo gjurmë që kishin me njëri-tjetrin, imazhet e përbashkëta dhe që prej asaj kohe nuk ndiqen më në rrjete sociale.

Mirëpo tashmë që raportet mes tyre janë rregulluar dhe flitet për një rikthim, ata kanë filluar të ndiqen sërish në Instagram, por jo si më parë! Loredana ka nisur një biznes të sajin pak kohë më parë dhe nga faqja që ka krijuar për të ka filluar të ndjekë Mozzik. Madje në faqen e biznesit të saj, Loredana ndjek vetëm dy personazhe, veten dhe Mozzik.


(Kosova Sot Online)