Luana Vjollca reklamon belin e saj në fotot e fundit

  • A.P /
  • 27 janar 2021 - 22:33
 Luana Vjollca reklamon belin e saj në fotot e fundit

Prezantuesja dhe këngëtarja Luana Vjollca ka treguar belin e saj në fotot e fundit

Bukuroshja shqiptare këtë të shtunë ka fundin e sezonit të emisionit të saj, “Shiko kush luan”.

E derisa ajo ka paralajmëruar fundin e sezonit të katër të emisionit, vëmendja ka qenë në belin e saj.

Aq i hollë është beli i Luanës saqë edhe fustani i shkurt i saj pavarësisht masës mbetet i lirë.

Image

(Kosova Sot Online)