Elita Rudin e ka zbukuruar tej mase shtatzënia e dytë

  • E.K /
  • 01 February 2021 - 08:58
Elita Rudin e ka zbukuruar tej mase shtatzënia e dytë

Elita dhe Gjiko përbëjnë dyshen më të komentuar në shoubiz.

Dyshja simpatike janë njohur falë profesioneve të tyre, ku Gjiko ishte i ftuar në emisionin e Elitës.

Me kalimin e kohës ata u martuan e madje edhe u bënë prindër të një djali të cilin e quajtën ‘Zëri’, e tani janë në pritje për tu bërë prindër të një vajze.

E gjatë shtatzënisë së dytë Elita ka sjellë mjaft poza të bukura në Instagram.

Ndërkohë që në foton e saj të fundit po vërehet se sa shumë është zbukuruar.

(Kosova Sot Online)