Dy gëzime të mëdha sot, dita për Almeda Abazin s’mund të ishte më e bukur se kaq!

  • E.K /
  • 13 shkurt 2021 - 13:51
Dy gëzime të mëdha sot, dita për Almeda Abazin s’mund të ishte më e bukur se kaq!

Aktorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Almeda Abazi, ka dy arsye të mëdha për të festuar sot.

Almeda feston përvjetorin e saj të katërt të martesës me partnerin turk, Tolgahan Sayisman, si dhe ditëlindjen e saj.

Almeda ka lindur më 13 shkurt të vitit 1992 dhe sot mbush 29 vjeç!

Në profilin e saj në Instagram, Almeda ka ndarë një foto të shkrepur në një prej ditëve më të lumtura të jetës së saj, gjatë kurorëzimit me martesë me Tolgahan, teksa krahas postimit shkruan:

13.02.2017  Gëzuar përvjetorin e katërt zemër

13.02.1992  

…dhe gëzuar ditëlindjen për mua.  Faleminderit të gjithëve për urimet e përzemërta

Ju dua të gjithëve.”

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

(Kosova Sot Online)