Tayna “harron” Magdalenën, shfaqet joshëse në fotot e fundit

  • A.P /
  • 18 shkurt 2021 - 21:40
Tayna “harron” Magdalenën, shfaqet joshëse në fotot e fundit

Tayna ka postuar disa foto interesante në Instagram

Këngëtarja dje lansoi këngën e saj në bashkëpunim me Flori Mumajesin dhe Cricket, derisa sot ka treguar anën joshëse të saj.

Kënga e saj e fundit është “Magdalena” dhe është lansuar dje e që për 24 orë ajo është afër arritjes se 1 milion dëgjuesve.

Ajo shfaqet me një pallto të gjatë në rrugë, derisa është në tango. 

Image

 

(Kosova Sot Online)