Kida ndryshon ngjyrën e flokëve në rozë të ndezur

  • E.K /
  • 23 shkurt 2021 - 13:13
Kida ndryshon ngjyrën e flokëve në rozë të ndezur

Këngëtarja e njohur njihet për ndryshimet e shpeshta në dukje që bën.

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Kida ka treguar se ndryshoi flokët përsëri.

Ajo lajmin e bëri përmes postimeve në Instastory, ku edhe u shfaq e veshur me rroba ngjyrë të mbyllur me grim të lehtë, duke pozuar për kamerën.

Këngëtarja sigurisht se dukej me mjaft stil dhe në formë të shkëlqyer gjatë paraqitjes.

(Kosova Sot Online)