Si dy pika uji, Jonida na prezanton vëllain me rastin e ditëlindjes

  • E.K /
  • 23 shkurt 2021 - 14:02
Si dy pika uji, Jonida na prezanton vëllain me rastin e ditëlindjes

Jonida Vokshi ka publikuar dy foto me vëllain e saj me rastin e ditëlindjes së tij dhe ajo që vumë re menjëherë është ngjashmëria e madhe e tyre. Vellai Jonidës qenka shumë simpatik, e kushedi sa fanse të aktores po pyesin për të, ose i kanë kontrolluar profilin.

“Edhe 100 të lumtura shpirti motrës. Daja Emit, u gëzofsh gjithmonë, të dua shumë”, shkruan ajo.

Ky është një nga rastet e rralla që Jonida publikon foto të familjarëve të saj. Në përgjithësi Vokshi ka pasur një profil shumë privat, por së fundmi sikur e ka lëshuar ca dorën.

(Kosova Sot Online)