Gigi Hadid poston foto të vajzës Khai

  • A.P /
  • 04 mars 2021 - 18:57
Gigi Hadid poston foto të vajzës Khai

Gigi Hadid ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, por po e shijon shumë mëmësinë.

Modelja, së fundi i është kthyer punës në profesion, teksa ka realizuar disa fotosesione të reja, ku vjen në top-formë.

Në postimin e fundit, Gigi shfaqi vajzën e saj, Khai, të shtrirë në krevat, teksa shkruan “Vajza ime e madhe”.

Ndryshe, Khai është fëmija i parë i Gigi Hadid dhe Zayn Malik, të cilët rrallëherë shfaqen bashkë në publik.

Image


(Kosova Sot Online)