Nuk do t’i njihni, ja si dukeshin të famshmit, kur ishin fëmijë

  • E.K /
  • 16 mars 2021 - 10:29
Nuk do t’i njihni, ja si dukeshin të famshmit, kur ishin fëmijë

Fotot tona të fëmijërisë tregojnë histori të gjalla se nga kemi ardhur. Dhe kur shohim muzikantët, aktorët dhe atletët tanë të preferuar, shpesh harrojmë se ata nuk janë “mbinjerëzorë” dhe se dikur ishin fëmijë ashtu si ne.

Dhe ndoshta ata madje kanë ëndërruar të bëhen president ose astronaut gjithashtu.

Por një gjë është e sigurt, ata të gjithë kanë foto familjare të këndshme dhe imazhe të çuditshme të vjetra për t'u parë, ashtu si ne.

Millie Bobby Brown

Cara Delevingne

Julia Roberts

Dwayne “The Rock” Johnson

Gigi Hadid

Taylor Swift

Miley Cyrus

Gwyneth Paltrow

Beyonce

Madonna

(Kosova Sot Online)