Krijohet çifti i parë në “Për’puthen”?

  • G.G /
  • 16 March 2021 - 10:59
Krijohet çifti i parë në “Për’puthen”?

Duket se është krijuar çifti i parë në emisionin e dashurisë “Për’puthen”. Bëhet fjalë për Ledianën dhe Mevlanin.

Mbrëmë në Përputhen u transmetua edhe pjesa e fundit e takimit të Mevlanit dhe Ledianës, ku surpriza ishte puthja mes tyre.

Një ndër çiftet më të përfolura thanë se kjo puthje ishte konfirmim i pëlqimit që kanë për njëri tjetrin.

E megjithatë prapë ata nuk shprehen 100 përqind.

Mevlani thotë se është më i dhënë pas Ledianës, ndërsa ajo është më e tërhequr.

(Kosova Sot Online)