Pas martesës me Fisnikun, Fjolla Morina pozon e zhveshur nga Maldivet

  • G.G /
  • 24 mars 2021 - 11:23
Pas martesës me Fisnikun, Fjolla Morina pozon e zhveshur nga Maldivet

Fjolla dhe Fisniku para disa ditësh janë kthyer nga pushimet luksoze.

Ata madje u martuan në Maldive, kështu duke i shndërruar në pushime mjalti.

Ajo dhe bashkëshorti saj thuajse çdo ditë po ndajnë imazhe për ndjekësit e tyre, madje shpesh edhe momente intime.

Sikur sot Fjolla që solli këto dy imazhe duke pozuar gati krejt nudo.

(Kosova Sot Online)