Wanda Nara zbulon sekretet e bukurisë

  • E.K /
  • 27 mars 2021 - 09:21
Wanda Nara zbulon sekretet e bukurisë

‘Seks bomba’ gruaja e Maurio Icardit ka ndarë me fansat e saj sekretet e bukurisë që e bëjnë atë të qëndrojnë në formë.

Gruaja dhe menaxherja e asit të Paris Sain Germain e di mirë lojën mediatike, me rezultatin që çdo deklaratë e saj të provokojë opinionin publik.

Pas zbulimeve në lidhje me takimet e saj të nxehta me Maurio Icardin ajo vendosi të ndajë disa sekrete të saja të bukurisë me ndjekësit e saj në Instagram.

Konkretisht modelja dhe biznesmenia argjentinase postoi një foto në llogarinë e saj personale një foto me bikini duke nxjerr në pah format e saja.

‘A ndajmë sekrete bukurie? Unë kurrë nuk shkoj të fle pa pastruar lëkurën time. Përdor të paktën 2-3 lloje të ndryshme maskash në javë. Unë nuk pi alkool.Nuk konsumoj pije të gazuara .Konsumojë shumë vitamina ditore të rekomanduara nga dermatologu dhe mjeku im. Pi më shumë se dy litra çaj jeshil ... në ditë' shkroi krahas fotos Wanda.

Vlen të përmendet se Wanda është nëna e 5 fëmijëve dhe format e saja janë lakmohen dhe bga 20 vjeçaret.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

(Kosova Sot Online)