Beyonce dhe Jay Z po e shijojnë udhëtimin romantik në Las Vegas

  • A.P /
  • 15 prill 2021 - 22:27
Beyonce dhe Jay Z  po e shijojnë udhëtimin romantik në Las Vegas

Beyonce dhe Jay-Z treguan se ishin të lumtur si kurrë më parë gjatë një udhëtimi të përbashkët së fundmi në Las Vegas, i cili përkujtoi 13 vjetorin e martesës së tyre.

Këngëtarja ndau një seri imazhesh në llogarinë e saj në Instagram të shtunën për t’i dhënë fansave të saj një vështrim në largimin romantik të çiftit.

Në mbishkrimin e setit fotografik këngëtarja e Crazy In Love shkroi: ‘Sin City’.

Kishte shumë shkëlqim të dukjes së saj me syze të diellit me shkëlqim, një xhevahire, rrathë të mëdhenj diamanti dhe butona me shkëlqim.

Ajo i lidhi gjërat së bashku me këpucë të buta prej kadifeje të kuqe me harqe rreth kyçeve të këmbëve.

Burri 51-vjeçar i Beyonce u duk i rastësishëm ndërsa veshi një këmishë me mëngë që përsëriste artistin e ndjerë Noah Davis ‘The Underground Museum në LA.

Image

(Kosova Sot Online)