'Kënga jonë' vjen me interpretim të shkëlqyer nga Vedat Ademi

  • A.P /
  • 13 prill 2021 - 20:05
'Kënga jonë' vjen me interpretim të shkëlqyer nga Vedat Ademi

Këngëtari i njohur Vedat Ademi, ka publikuar së fundmi projektin e tij më të ri muzikor, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Kënga jonë", titullohet kënga e tij e re, e cila vjen me interpretim mbreslënës nga Vedati.


"Ju përshendes me këngen time dhe videon time më të re  
"Kënga jonë", shpresoj të bëhet dhe kënga juaj, çifti në fjalë janë të vërtetë, ashtu siç është vetë kënga dhe vargjet e saj të punuara me shumë dashuri",ka theksuar Ademi.

Këngëtari Vedat Ademi, tash e sa vite jeton dhe vepron në SHBA.

(Kosova Sot Online)