Reperi i njohur shqiptar zbulon për herë të parë portretin e djalit të porsalindur

  • E.K /
  • 17 prill 2021 - 13:09
 Reperi i njohur shqiptar zbulon për herë të parë portretin e djalit të porsalindur

Reperi i njohur, Don Phenom dhe partnerja e tij, Anxhi u bënë prindër për herë të pare, më datën 1 janar të këtij viti.

Anxhi solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzuar me emrin Troi.

Lajmin e bukur e dha vetë reperi, përmes një postimi në Instagram. Ai publikoi një foto të vogëlushit, por pa i zbuluar portretin dhe shkroi: “Djali im Troi Sterkaj ju uron një vit të mbarë”.

Ndërsa, mbrëmjen e djeshme pas kaq muajsh, Don Phenom ka zbuluar për herë të parë portretin ëngjëllor të vogëlushit. Ai ka publikuar një foto shumë të ëmbël në rrjete sociale, shoqëruar me një zemër dhe me një hajmali.

(Kosova Sot Online)