Pamela Anderson shet rezidencën përrallore në Los Angeles

  • A.P /
  • 18 prill 2021 - 09:30
Pamela Anderson shet rezidencën përrallore në Los Angeles

Pamela Anderson ka shitur rezidencën përrallore në Los Angeles. Sipas TMZ, ka një blerës për shtëpinë e bukuroshes, me katër dhoma gjumi në rajonin super-ekskluziv të Malibusë.

Ylli i ‘Baywatch’ kërkonte 14.9 milionë dollarë, por nuk dihet se çfarë po paguan blerësi.

Burimet thonë se marrëveshja ka ende disa raste të paparashikuara, kështu që është në rrugën e mbylljes.

Shtëpia që së shpejti nuk do të jetë e Pamelës është 5,500 metra katrorë, me pishinë, sauna, oborr, mure qelqi dhe shumë të tjera.

Ndërkohë, momentalisht Pamela po jeton në Vancouver, ku është rritur.

Image

(Kosova Sot Online)