Oriola Marashi nuk i lë vend imagjinatës, pozon topless buzë detit

  • E.K /
  • 21 prill 2021 - 15:26
Oriola Marashi nuk i lë vend imagjinatës, pozon topless buzë detit

Oriola Marashi e ka vazhduar karrierën e saj si modele edhe jashtë Shqipërisë, ku sfilon për marka të ndryshme ndërkombëtare.

Bukuroshja brune së fundmi “ndezi” imagjinatën e ndjekësve me imazhet që publikoi në llogarinë e saj në Instagram.

E shtrirë në rërë buzë detit, Oriola shfaqej e gjitha e zhveshur teksa pjesët intime i mbulonte me duar ose me anë të një tyli prej nejloni.

Në njërën prej fotove, ajo theksonte të pasmet e tonifikuara, ndërsa në një imazh tjetër, tregonte gjoksin bombastik që e mbulonte me duar.

Marashi kishte bërë make up profesional dhe flokët i kishte lënë të lëshuar dhe të drejtë.

Së fundmi, Oriola udhëtoi drejt Italisë për të realizuar një set fotografik për markën “Guess”.

Fotot e publikuara në Instagram-in e saj ishin realizuar nga Natalia Braulich, e cila njihet për mediat rozë në të gjithë botën. Vajzat publikuan edhe një foto të realizuar krah njëra-tjetrës.

 

(Kosova Sot Online)