Lendita sot ka arsye për të festuar

  • A.P /
  • 05 maj 2021 - 21:05
Lendita sot ka arsye për të festuar

Këngëtarja e njohur Lendita Mjekiqi, sot më shumë se asnjëherë ka arsye për të qenë e lumtur, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Pikërisht sot më datë 5 Maj, ajo feston ditëlindjen, derisa gjatë tërë ditës ka pranuar urime nga familjarë, miqë e kolegë.

Me këtë rast dhe ne i urojmë shëndet e gjitha të mirat në jetë.

Image

(Kosova Sot Online)