Rihanna vjen me stil të veçantë në fotografitë e fundit

  • E.K /
  • 07 maj 2021 - 14:14
Rihanna vjen me stil të veçantë në fotografitë e fundit

Rihanna ka treguar dukjen e saj të re derisa është paraqitur për një darkë në Santa Monica

Dukja e saj dhe paraqitja janë më shumë sportive.

Por, e njohur për ndryshimin e stilit të saj dhe modën, Rihanna ka vendosur që ta tregojë prerjen e saj të re të flokëve.

Këngëtarja (33) ka zgjedhur përsëri të darkojë në Giorgio Baldi në Santa Monica për të debutuar me stilin e saj të ri por edhe me një maskarë të re për qerpikë.

(Kosova Sot Online)