'A është normale' Almeda Abazi ka një shqetësim në ditët e fundit të shtatzanisë!

  • A.P /
  • 09 maj 2021 - 10:09
'A është normale' Almeda Abazi ka një shqetësim në ditët e fundit të shtatzanisë!

Almeda Abazi dhe aktori turk, Tolgahan Sayisman do të bëhen prindër për herë të dytë. Almeda ndodhet në muajin e fundit të shtatzanisë dhe këto ditë kanë qenë një sfidë për të. Përmes një videoje në rrjete sociale, ajo ka treguar se po vuan nga pagjumësia ashtu sikurse dhe kur ishte shtatzënë me djalin.

Ajo shton se trupi po e përgatit për t’u mësuar me pagjumësinë pas lindjes. Kjo shtatzani nuk ka qenë aspak e lehtë për bukuroshen shqiptare pasi vetëm pak javë më parë u infektuan familjarisht me koronavirus.

Kujtojmë që Almeda dhe Tolgahan zbuluan në fillim të vitit se do të bëhen me një vajzë dhe emrin do t’ja vendosin Alina. Vetëm pak ditë më parë, ata festuan dhe dy vjetorin e lindjes së vogëlushit, Efehan i cili në vetëm pak ditë do të bëhet një vëlla i madh.

Image

(Kosova Sot Online)