Angelina Jolie flet për lidhjen e re!

  • A.P /
  • 11 maj 2021 - 19:00
Angelina Jolie flet për lidhjen e re!

Angelina e pranon se do të jetë shumë selektive për të gjetur të dashur të ri, mes betejës me Brad Pitt, për ndarjen e kujdestarisë së fëmijëve, shkruan lajmi.net.

Angelina Jolie ka diskutuar mundësinë e gjetjes së dashurisë përsëri pas ndarjes së saj nga Brad Pitt më 2016 ndërsa beteja e kujdestarisë po vazhdon.

Gjatë një interviste me E! News, aktorja, 45 vjeçe, bëri shaka për statusin e saj beqare për një kohë kaq të gjatë dhe se si fëmijët e saj ndihmojnë me amësinë e saj beqare.

Kur u pyetën për ndërprerjet e marrëveshjeve kur gjetën dashuri, Angelina, e cila ka Maddox, 19 vjeç, Pax, 17, Zahara, 16, Shiloh, 14 dhe binjakët Knox dhe Vivienne, 12 vjeç, me Brad, tha: ‘Unë ndoshta kam një listë shumë të gjatë. Kam qenë vetëm për një kohë të gjatë’.

Image

Angelina, e cila po promovon filmin e saj më të ri “Those Who Wish Me Dead”, foli për mënyrën se si është në gjendje të rrisë fëmijët e saj si një nënë e vetme.

Ajo tha: ‘Unë kam gjashtë fëmijë shumë të aftë. Sigurisht që zgjohesh dhe thjesht ndihesh sikur, “Duhet të sigurohem që janë mirë. Duhet të sigurohem se janë mirë në mendje”, shtoi ajo para se të rrëfente se si janë ndërruar rolet vitet e fundit.

“Por, sinqerisht mendoj se disa vjet më parë ajo ndryshoi dhe ata po mendojnë: “Unë duhet të sigurohem që mamaja është mirë”.

Angelina vazhdoi: ‘Ata kujdesen shumë mirë për mua dhe ne jemi një ekip i tillë. Kështu që unë jam shumë, shumë me fat. Kështu që shqetësohem. Unë jam gjithmonë ajo që shqetësohet por i dua ata. Ata janë njerëz të mirë’.

(Kosova Sot Online)