Morena Taraku 'ndez' rrjetin me poza provokuese

  • E.K /
  • 14 maj 2021 - 23:17
Morena Taraku 'ndez' rrjetin me poza provokuese

Morena Taraku është një nga emrat më të lakuar në  botën e showpoza-bizit.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku ndan dhe shpesh foto atraktive me ndjekësit.

Së fundmi ka bërë të njëjtën gjë, teksa ka pozuar shumë joshëse në llogarinë e saj në Instagram në pozat para pasqyrës.

Në foto, Morena u shfaq vetëm me të brendshme, teksa vëri në pah edhe stilin e ri të flokëve.

(Kosova Sot Online)