Rihanna tejet me stil pozon nga Los Angeles

  • A.P /
  • 18 maj 2021 - 22:16
Rihanna tejet me stil  pozon nga Los Angeles

Këngëtarja dukej e veshur me plot stil ndërsa doli për darkë në Nobu në West Hollywood, Los Angeles, California, të hënën në mbrëmje.

Superylli 33-vjeçar, ekspozoi barkun e saj të tonifikuar në një bluzë të vogël me ngjyrë të bardhë dhe një mini fund.

E dashura e A $ AP Rocky së fundi ka ngacmuar fansat se do publikojë një këngë të re pas pesë viteve dhe një raport i fundit tha se këngëtarja tashmë ka përfunduar xhirimet dhe do lansojë projektin e parë muzikor pas një kohe të gjatë në muajin korrik.

Image

(Kosova Sot Online)