Kendall Jenner momente romantike me basketbollistin e njohur

  • A.P /
  • 13 qershor 2021 - 12:59
Kendall Jenner momente romantike me basketbollistin e njohur

Kendall Jenner dhe Devin Booker ishin imazhi i romancës në insta storien që modelja postoi gjatë fundjavës.

Në një nga fotografitë e saj, Kendall, 25 vjeç, mund të shihej duke përqafuar bukuroshin e NBA-së ndërsa ishin ulur së bashku në një kolltuk.

Qeni i Booker-it, Haven mund të shihej duke qëndruar në këmbët e pasme dhe duke vendosur putrat e tij të përparme në kofshët e pronarit të tij të dashur.

Gjatë historive të saj në Insta, Kendall gjithashtu postoi një fotografi tërheqëse të tyre duke u përqafuar me njëri-tjetrin në një aeroplan privat.

Ata padyshim që ishin drejtuar për në një destinacion të shkretëtirës, ku Kendall ngarkoi një pamje të Devinit të shtrirë përpara një pamje befasuese të rërës së kuqe.

‘Kjo është më e lumtura që Kendall ka qenë ndonjëherë në një marrëdhënie. Ajo dhe Devin filluan ngadalë, por kanë dalë për rreth një vit tani, ‘tha një person i brendshëm në prill.

Image

(Kosova Sot Online)