Edhe Amber vije me një projekt televiziv

  • A.P /
  • 16 qershor 2021 - 20:18
Edhe Amber vije me një projekt televiziv

Ylli i Towie, Amber Turner është shfaqur pa jelek dhe në një minifund derisa i është bashkuar bukuroshës, Chloe Brocket për të xhiruar një projekt interesant në Essex

Amber Turner është dukur e mahnitshme këtë mesjavë derisa i është bashkuar bukuroshes tjetër Chloe Brockett për të xhiruar një “projekt interesant” në Brentwood të Essexit.

Dy yjet e Towie, në moshë 27 dhe 20, kanë zgjedhur instagramin që të tregojnë paksa nga dita e tyre derisa janë parë duke darkuar në restorantin italian, Figo.

Amber ka zënë vëmendjen e mediave derisa është parë pothuajse e zhveshur në një mini fund ku ka treguar trupin e saj të tonifikuar.

(Kosova Sot Online)