Fero e Arbenita kthehen me vajzën në shtëpi, iu bëjnë pritje madhëshotre

  • G.G /
  • 19 qershor 2021 - 09:52
Fero e Arbenita kthehen me vajzën në shtëpi, iu bëjnë pritje madhëshotre

Nina e vogël u prit ngrohtësisht në shtëpi.

Fero e Arbenita ka pak kohë që janë bërë prindër për herë të parë, modelja solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzuan Nina.

Çifti ishin për një kohë larg familjarëve të tyre, por tashmë janë rikthyer në shtëpi dhe familja i bëri pritjen e veçantë vajzës së vogël.

“Më në fund në shtëpi”, shkruan Arbenita sipër një imazhi, teksa sjell pamje nga ambienti i dekoruar me balona, lodra e ëmbëlsira për Ninën e vogël.

Në gjithë atë ambient dominonte ngjyra rozë, kurse çifti është të lumtur për pritjen që më të dashurit e tyre ua bënë.

Ndryshe, Fero së fundi i është kthyer punës për projektet e reja muzikore, kënga e fundit e tij mbetet “Wumm Wumm” në duet me Gentin dhe Goryn.

(Kosova Sot Online)