Khloe Kardashian: Kam bërë ineksione, por jo botox

  • E.K /
  • 21 qershor 2021 - 09:00
Khloe Kardashian: Kam bërë ineksione, por jo botox

Khloe Kardashian ka folur për ndryshimin e pamjes së saj.

“Për mua të gjithë thonë – o Zoti im, ajo ka transplantuar fytyrën”, tha Khloe.

“Por unë kam bërë hundën dhe nuk e di pse nuk flas për këtë”, vazhdoi ajo.

“Askush nuk më ka pyetur. Ti je personi i parë në një intervistë që më ka pyetur për hundën time. Kam bërë ineksione, por jo botox”, tha ajo për Andy Cohen.

(Kosova Sot Online)