Emily Ratajkowski do t'ju mahnitë me paraqitjen e fundit

  • A.P /
  • 20 qershor 2021 - 17:16
Emily Ratajkowski do t'ju mahnitë me paraqitjen e fundit

Ajo i la shumë pak vend imagjinatës ndërsa modeloi për linjën e saj të rrobave të banjës Inamorata.

Supermodelja 30-vjeçare, duke ndarë fotografitë në Instagram, pozoi topless në një palë dorëza me lule seksi deri në krah.

Duke ngritur temperaturat, Ratajkowski pozoi me duart mbi gjoksin e saj për t’i dhënë ndjekësve një vështrim më të mirë në modelin më të ri Inamorata – dhe fizikun e saj të përshtatshëm.

Një tjetër portret mahnitës, tregoi Emily-n të shtrirë në tokë me këmbët e nxira dhe të tonifikuara të kryqëzuara ndërsa lëkundte një kostum një copë në të njëjtin model tërheqës.

Image

(Kosova Sot Online)