'Të dua' vjen nga Hekuran Krasniqi dhe Vjosa Emini

  • A.P /
  • 29 qershor 2021 - 21:09
'Të dua'  vjen nga Hekuran Krasniqi dhe Vjosa Emini

Këngëtari i njohur Hekuran Krasniqi, po vazhdon të jetë shumë aktiv me projekte muzikore, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Kësaj radhe në bashkëpunim me këngëtaren e njohur Vjosa Emini kanë publikuar duetin "Të dua", që ka premisa të jetë i suksesshëm, kjo duke u bazuar në komentet pozitive që ka marrë kënga menjëherë pas publikimit.

Premierë: "Të dua" nga Hekuran Krasniqi ft. Vjosa Emini.

(Kosova Sot Online)