Adelina Tahiri e veshur në bikini, po duket sikurse Kimi

  • E.K /
  • 20 korrik 2021 - 14:08
Adelina Tahiri e veshur në bikini, po duket sikurse Kimi

Këngëtarja, Adelina Tahiri po vazhdon me pushimet e saj në bregedet.

Nga atje, Adelina po publikon fotografi të ndryshme në Instagramin e saj personal.

Këngëtarja sot ka publikuar fotografi e veshur me bikini, ku tregon format e saj.

Adelina Tahiri në fotografitë e fundit duket shumë në formë dhe tejet seksi.

(Kosova Sot Online)